Misija i vizija

Misija VIPOS Valjevo je obrazovanje i stručno osposobljavanje studenata osnovnih, specijalističkih i master strukovnih studija kroz savremene studijske programe.
U ostvarenju svoje misije VIPOS se opredelila za visok kvalitet nastavnog procesa, stalnu međunarodnu saradnju i saradnju sa privrednim subjektima, kao i aktivan pristup naučno istraživačkim procesima kojima se doprinosi razvoju nauke i obrazovanja u oblastima značajnim za svoj rad.

Vizija VIPOS

Visoka poslovna škola strukovnih studija u Valjevu nastoji da postane jedna od vodećih visokoškolskih obrazovnih institucija u Republici Srbiji u oblasti osnovnih, specijalističkih i master strukovnih studija, prepoznatljiva po kvalitetu studijskih programa, stručnoj osposobljenosti svojih nastavnika i svršenih studenata, kao i kontinuiranoj saradnji sa privrednim, obrazovnim i drugim partnerima u zemlji i inostranstvu.