Novi saziv Studentskog parlamenta

Na izborima za članove Studentskog parlamenta VIPOS-a, kao predstavnici I godine studija, 20.04.2015. godine su izabrani sledeći studenti:

• Davidović Suzana, predstavnik I godine studija
  • Tadić Nevena, predstavnik I godine studija, studijski program Poslovna ekonomija
  • Veljanović Vuk, predstavnik I godine studija, studijski program Poslovna informatika.

Kao predstavnici II godine studija 21.04.2015. godine su izabrani sledeći studenti:

• Vilotić Katarina, predstavnik II godine studija
  • Topalović Ana, predstavnik II godine, studijski program Poslovna ekonomija
  • Pavlović Aleksandra, predstavnik II godine, studijski program Poslovna informatika.

Kao predstavnici III godine studija 16.04.2015. godine su izabrani sledeći studenti:

• Petrović Nikola, predstavnik III godine studija
  • Davidović Violeta, predstavnik III godine, studijski program Poslovna ekonomija
  • Vesić Đorđe, predstavnik III godine, studijski program Poslovna informatika
  • Jovanović Bojana, predstavnik III godine, studijski program Bankarstvo i osiguranje
  • Ranković Biljana, predstavnik III godine, studijski program Marketing i trgovina

Kao predstavnici specijalističkih studija, na izborima koji su održani 18.04.2015. godine su izabrani:

• Spasojević Sanja, predstavnik IV godine studija
  • Jerinić Ana, predstavnik IV godine studija, studijski program Poslovna ekonomija i informatika.