Škola računovodstva – početni kurs za obavljanje računovodstvenih poslova

U školi je do sada održano dvanaest kurseva iz računovodstva. Obuku je uspešno završilo 200 polaznika. PRIJAVLJIVANJE KANDIDATA JE U TOKU. Prijavu za kurs možete da preuzmete ovde:

Osnovne napomene o kursu:

• Nastava: dva do tri  puta nedeljno
  • Mesto održavanja: Visoka poslovna škola strukovnih studija Valjevo
  • Po završetku kursa, polaznici dobijaju sertifikat
  • Broj polaznika: minimum 10 maksimum 25 po grupi
  • Cena: 27.000 dinara (u cenu uračunati udžbenici iz oblasti računovodstva i radni materijal) uz mogućnost plaćanja u više rata, na tekući račun: 840-963666-21 (poslednja rata do kraja kursa)
  • Početak kursa: oktobar 2017. godine
  • Informacije: Ul. Vuka Karadžića 3а, tel / fax 014/224-735, 232-644
  • Prijava do 30.09.2017. godine.

Obuku izvode:

Dr Momčilo Vasiljević, profesor strukovnih studija VIPOS Valjevo, ovlašćeni revizor, ovlašćeni računovođa, stalni sudski veštak za ekonomsko-finansijsku oblast,  član Upravnog odbora Beogradske berze u periodu 2009-2016. godine.

Nenad Mihailović, asistent VIPOS Valjevo, specijalista za transferne cene, stalni sudski veštak za ekonomsko-finansijsku oblast, službenik za javne nabavke, član Nacionalne komisije za računovodstvo u Ministarstvu finansija Republike Srbije do 2012., doktorand na Ekonomskom fakultetu u Kragujevcu iz oblasti računovodstva i revizije, predsednik Centra za održiv lokalni i regionalni razvoj.

Svetlana Krstić, diplomirani ekonomista, šef računovodstva u VIPOS-u

Prijavu za kurs možete da preuzmete ovde: