Predstavnici GTZ-a u VIPOS-u

Početak realizacije projekta International Business Administration

U subotu, 25.04.2009. godine u našoj školi biće održana prva radionica koja će označiti početak realizacije projekta International Business Administration.

Projekat podrazumeva uvođenje studijskog programa vezanog za oblast međunarodnog poslovanja u sistem visokog obrazovanja u Srbiji. Ovaj jedinstveni studijski program biće orijentisan ka sticanju praktičnog znanja i iskustva i omogućavanju lakšeg zapošljavanja. Učesnici pomenutog projekta uz podršku nemačkog društva za tenhičku saradnju (GTZ) su visoke poslovne škole iz Valjeva, Novog Sada i Blaca.

Pored predstavnika GTZ-a i profesora visokih poslovnih škola, radionici u VIPOS-u prisustvovaće i predstavnici Ministarstva prosvete Republike Srbije iz sektora za srednje stručno i visoko obrazovanje, kao i predstavnici srednjih stručnih škola.