Učešće škole na sajmu SPREG 2009

Visoka poslovna škola strukovnih studija iz Valjeva (VIPOS) učestvovaće na Sajmu privrede Kolubarskog okruga SPREG-u 2009, koji se od 22. do 24. aprila po šesti put održava u Valjevu.

SPREGSPREG, kao najveća privredna manifestacija u Kolubarskom okrugu, biće ponovo prilika da Škola predstavi privrednicima profile studenata koje školuje na svojim studijskim programima Marketing i trgovina, Bankarstvo i osiguranje i Elektronsko poslovanje, Menadžment preduzeća i Računovodsvo i revizija.
Cilj Škole, koja je lider u obrazovanju kadrova za potrebe privrede Kolubarskog okruga, je da privrednici iz valjevskog kraja, ali i šire, prepoznaju u našim studentima buduće kadrove neophodne za uspešno poslovanje njihovih firmi, ali i da Škola učenicima završnih razreda srednjih škola predstavi uslove i mogućnosti studiranja na VIPOS-u.