Analiza procesa privatizacije na primeru preduzeća “Gradac“ Valjevo

Na osnovu člana 11. Pravilnika o polaganju diplomskog ispita Više ekonomske škole “Prota Mateja Nenadović” u Valjevu, broj 52. od 31. januara 2005. godine, Studentska služba i članovi Komisije za odbranu diplomskog rada u sastavu Dr Đorđe Pavlović, Mr Dragoslava Sredojević i Mr Snežana Rakić dana 22.12.2009. godine

OGLAŠAVA javnu odbranu diplomskog rada kandidata Petrović Svetlane iz Valjeva na temu: “Analiza procesa privatizacije na primeru preduzeća “Gradac“ Valjevo“.

ZAKAZUJE SE javna odbrana diplomskog rada iz tačke 1. ovog obaveštenja za 29.12.2009. godine sa početkom u 13:30 časova, u Nastavničkoj kancelariji.

Kandidat Petrović Svetlana iz Valjeva je blagovremeno obavešten o zakazanom terminu javne odbrane diplomskog rada.

Visoka poslovna škola
strukovnih studija