VIII Festival studentskih radova

VIII festival studentskih radova, 2010. Osmi Festival studentskih radova održaće se 25. maja u prostorijama Škole. Ovim putem pozivamo studente da prezentacijama svojih stručnih radova (diplomskih, seminarskih, projektnih radova) uzmu učešće na Festivalu. Studenti pored stručnih radova mogu izlagati i svoje hobije.

Prijave za učešće na Festivalu možete preuzeti sa sajta
Škole i dostaviti ih (u elektronskoj formi) Marini Janković, kabinet broj 30., (e-mail: [email protected]). Radove treba dostaviti do 12. maja 2010. godine. (uz prethodnu konsultaciju sa predmetnim nastavnikom).

Radove treba predati u pisanoj i elektronskoj formi {Word i Power Point (do 10 slajdova, sa vremenskim ograničenjem izlaganja do 10 minuta)}

Kratak opis prihvaćenih radova biće odštampan pre početka festivala u obliku kataloga.

Kao i prethodnih godina, najbolji stručni radovi biće nagrađeni!

S poštovanjem,

Organizacioni odbor Festivala