Utorak, 4. maj – poseta prof. dr Joakima Vebera rektora Univerziteta primenjenih studija, Štutgart

Profesor dr Joakim Veber, rektor Univerziteta primenjenih studija u Štutgartu (sa kojim škola sarađuje od 2002. godine), u utorak 4. maja, gost je Valjeva i Visoke poslovne škole strukovnih studija.

U sklopu posete Valjevu tog dana, dr Veber će u 10 časova u Gradskoj upravi razgovarati sa gradonačelnikom Valjeva Zoranom Jakovljevićem, a nakon toga posetiti Narodni muzej i Modernu galeriju.
U Visokoj poslovnoj školi strukovnih studija, dr Veber će razgovarati sa menadžmentom škole, a studentima održati prezentaciju kojom će predstaviti svoj Univerzitet.
Dr Veber će, inače, u Srbiji boraviti do 7. maja, a nakon posete Valjevu i VIPOS-u, posetiće Ministarstvo prosvete RS, kao i Visoke škole strukovnih studija u Beogradu i Blacu.
Povodom posete dr Joakima Vebera biće održana i konferencija za novinare u  prostorijama VIPOS-a.