Završena je još jedna “Višijada”

Završena je još jedna “Višijada”, tradicionalni sportski susreti studenata visokih škola strukovnih studija Srbije, koja je od 11. do 15. maja održana u grčkom letovalištu Paralija. Boje valjevske Visoke poslovna škole strukovnih studija na “Višijadi”, branilo je 15 studenata, a neki od njih postigli su i zapažene sportske rezultate.

Prvo mesto u stonom tenisu osvojio je Ivan Birčanin, student treće godine VIPOS-a. U plesu, studentkinja treće godine VIPOS-a Bojana Tadić osvojila je drugo mesto, dok je ženska odbojkaška i košarkaška ekipa naše škole u ekipnoj konkurenciji osvojila treće mesto. Najzad, laskava titula najlepše studentkinje na ovogodišnjoj „Višijadi“, po oceni žirija, pripala je našoj Ivani Djukić, studenktinji treće godine.

U sportskim nadmetanjima na „Višijadi“, učestvovale su i muške ekipe studenata VIPOS-a u fudbalu i košarci.