VIII Festival studentskih radova

VIII festival studentskih radova, 2010. Osmi po redu Festival studentskih radova studenata Visoke poslovne škole strukovnih studija, kojim se nastavlja tradicija podsticanja i razvoja stručnih i kreativnih veština studenata VIPOS-a, održava se u utorak, 25. maja.

Takmičarski deo Festivala, počinje u 10 časova u amfietatru VIPOS-a i tokom njega biće predstavljeno 14 stručnih radova studenata jedine državne visokoobrazovne institucije u regionu.

U isto vreme, u Studentskom klubu počeće predstavljanje i studenata VIPOS-a koji su za ovogodišnji Festival pripremili 15 umetničkih radova i hobija.

Gosti osmog Festivala studentskih radova VIPOS-a su studenti Visoke škole elektrotehnike i računarstva iz Beograda, koji će ovom prilikom predstaviti svoj rad – model robota.

Kao i prethodnih godina, najbolji stručni radovi na Festivalu biće nagradjeni.