Tržište i savršena konkurencija u elektronskom poslovanju

Na osnovu člana 11. Pravilnika o polaganju diplomskog ispita Više ekonomske škole “Prota Mateja Nenadović” u Valjevu, broj 52. od 31. januara 2005. godine, Studentska služba i članovi Komisije za odbranu diplomskog rada u sastavu: Mr Branko Gledović, Dr Đorđe Pavlović, Mr Dragoljub Sudžuk, dana 26.05.2010. godine

OGLAŠAVA javnu odbranu diplomskog rada kandidata Maksimović Ivana iz Trstenika na temu: “Tržište i savršena konkurencija u elektronskom poslovanju”

ZAKAZUJE SE
javna odbrana diplomskog rada iz tačke 1. ovog obaveštenja za 01.06.2010. godine sa početkom u 15:30 časova, u Nastavničkoj kancelariji.

Kandidat Maksimović Ivan iz Trstenika je blagovremeno obavešten o zakazanom terminu javne odbrane diplomskog rada.

Visoka poslovna škola
strukovnih studija