Studenti i profesori Škole u poseti Univerzitetu primenjenih studija u Štutgartu

U periodu od 17. do 21. maja 20010. godine raelizovana je studijska poseta grupe studenata i profesora naše Škole Univerzitetu primenjenih studija u Štutgartu.

Studenti II godine smera Elektronsko poslovanje – Goran Milovanović, Miloš Tufegdžić, Ivan Mušicki, Lazar Vidić i Višnja Stojanović su, zajedno sa svojom profesorkom Valentinom Pavlović, prisustvovali predavanjima na odabranim predmetima na Katedri za poslovnu informatiku ovog Univerziteta.
Za to vreme, direktor Škole mr Vesna Marković, koordinator za međunarodnu saradnju Tatjana Dugošija i profesori dr Mlađen Vićentić i mr Momčilo Vasiljević, imali su radne sastanke sa prof. dr Joakimom Veberom, rektorom Univerziteta i prof. dr Petrom Hardok, šefom Katedre za Međunarodni biznis, prilikom kojih su postigli značajne dogovore u vezi sa daljom saradnjom.