Predavači Beogradske berze održaće predavanje na temu “Korporativno upravljanje”

U okviru saradnje između Regionalne privredne komore Valjevo, Beogradske berze i Visoke poslovne škole strukovnih studija, predavači Beogradske berze će u sredu 30. juna od 10 do 14 časova, u amfiteatru VIPOS-a održati predavnje na temu Korporativno upravljanje. Predavanje je namenjeno vlasnicima i zaposlenima u preduzećima i preduzetničkim radnjama.

Cilj ovog kursa je upoznavanje sa osnovnim principima i preporukama dobrog korporativnog upravljanja, i načinima njihove efikasne implementacije u praksi privrednih društava. Istovremeno, namera kursa je da polaznicima omogući da sagledaju praktične efekte dobrog korporativnog upravljanja na unapredjenju odnosa izmedju vlasničke i osnivačke strukture društava, kao i bolje pozicioniranje privrednih subjekata u investicionom okruženju.

Kurs se održava u amfiteatru Visoke poslovne škole strukovnih studija, a predavači su predstavnici Beogradske berze Lidija Šeškar i Natalija Nedeljković.