Kreiranje internet orijentisanog poslovnog okruženja

Na osnovu člana 11. Pravilnika o polaganju diplomskog ispita Više ekonomske škole “Prota Mateja Nenadović” u Valjevu, broj 52. od 31. januara 2005. godine, Studentska služba i članovi Komisije za odbranu diplomskog rada u sastavu: Mr Ljiljana Jovašević, Mr Branko Gledović, Mr Andrija Tošić, dana 28.6.2010. godine

OGLAŠAVA javnu odbranu diplomskog rada kandidata Marinković Vladimira iz Valjeva na temu: “Kreiranje internet orijentisanog poslovnog okruženja”

ZAKAZUJE SE javna odbrana diplomskog rada iz tačke 1. ovog obaveštenja za 30.06.2010. godine sa početkom u 14:00 časova, u Nastavničkoj kancelariji.

Kandidat Marinković Vladimir iz Valjeva je blagovremeno obavešten o zakazanom terminu javne odbrane diplomskog rada.

Visoka poslovna škola
strukovnih studija