Dan studenata

Povodom 4. aprila, Medjunarodnog dan studenata, danas je u Visokoj poslovnoj školi strukovnih studija upriličena svečana dodela diploma studentima koji su završili školovanje na jedinoj državnoj visokoobrazovnoj instituciji u regioni.

Na VIPOS-u se tradicionalno diplome uručuju dva puta godišnje, 7. novembra na Dan škole i 4. aprila na Dan studenata, a u periodu od školskog praznika do danas, diplomiralo je 67 studenata. Od toga, njih 21 je diplomu steklo na akreditovanim studijskim programima, a 46 je završilo studije na Višoj ekonomskoj školi.
Novi diplomci VIPOS-a danas su na svečanosti upoznati sa radom Alumni asocijacije koja okuplja svršene studente ove škole, komercijalnim kursevima iz oblasti informatike i računovodstva koje organizuje VIPOS, kao i mogućnostima nastavka školovanja na specijalističkim studijama.