VIPOS proslavlja 32. rođendan

Svoj 32 rođendan, VIPOS je obeležio i humanitarnom akcijom, pošto su predstavnici predavača i studenata posetili Društvo za pomoć deci sa posebnim potrebama “Naši snovi”, koje je na poklon dobilo novi LCD televizor, za potrebe Dnevnog boravka za decu i mlade ometene u razvoju u Popučkama.

“Želimo da sledimo poruku Duška Radovića da je ‘naše malo zapravo mnogo za neke kojima je potrebno’ i zbog toga smo odlučili da na Dan naše škole poklonom obradujemo Društvo ‘Naši snovi’. Voleli bi smo da naš primer slede i drugi, i da se sete organizacija i društava koje brinu o ugroženim kategorijama”, rekla je direktorka VIPOS-a Vesna Marković.
Na poklonu se zahvalila sekretar Društva za pomoć deci sa posebnim potrebama Suzana Momčilović, podsećajući da u Dnevni boravak u Popučkama svakodnevno dolazi 22 dece i mladih sa smetnjama u razvoju.