Sertifikati za šestu generaciju obučenih knjigovođa

Šestoj generaciji od 14 polaznika Škole računovodstva koju organizuje Visoka poslovna škola strukovnih studija, uručeni su stručni sertifikati o uspešno savladanoj obuci za vođenje poslovnih knjiga za mala pravna lica.

U toku je obuka sedme grupe polaznika Škole računovodstva sa 16 kandidata, a ovu stručnu obuku u organizaciji VIPOS-a do sada je prošlo već 120 naših sugrađana, koji su dobili sertifikate, koji im omogućavaju da rade kao samostalne knjigovođe ili za posao u knjigovodstvima preduzeća.

Škola računovodstva traje tri meseca, a nastava, ukupno 85 časova tokom koje je za polaznike obezbeđena stručna literatura, odvija se dva do tri puta sedmično u prostorijama VIPOS-a. Predavači su mr Momčilo Vasiljević, član Upravnog odbora Beogradske berze, Nenad Mihailović, član Nacionalne komisije za računovodstvo i Svetlana Krstić, računovođa VIPOS-a.