Svečani prijem za studente Prve godine

Prijem studenata Prve godine, 20.09.2012.

U Visokoj poslovnoj školi strukovnih studija je priređen svečani prijem za studente Prve godine. U prvu godinu studija u školskoj 2012/2013. godini, VIPOS je upisao 130 studenata koji će studirati na teret budžeta države, i blizu 200 samofinansirajućih studenata. Među njima je i prva generacija studenata na novom studijskom programu Međunarodna poslovna administracija, koji je nastao kao rezultat zajedničog projekta Nemačke organizacije za tehničku saradnju (GIZ) i VIPOS-a. Ostali studenti upisani su na studijske programe Poslovna ekonomija i Poslovna informatika.

Nakon svečanog prijema, studente valjevske državne visoke škole od ponedeljka očekuje početak jesenjeg bloka nastave koji traje 14 sedmica i u okviru kojeg su, kao prva provera znanja, predviđene dve kolokvijumske nedelje. Posle novogodišnjih i božićnih praznika, novu generaciju studenata VIPOS-a očekuje i prvi ispitni rok.