Osma Škola računovodstva

U Visokoj poslovnoj školi strukovnih studija u sredu 10.-og oktobra počinje druga ovogodišnja Škola računovodstva.

Reč je o obuci osme generacije polaznika ove stručne Škole, u kojoj je do sada obuku uspešno završilo 150 kandidata. Svi oni su dobili stručne sertifikate, koji im omogućavaju da rade kao samostalne knjigovođe ili da sa njima konkurišu za posao u knjigovodstvima preduzeća.

Škola računovodstva traje tri meseca, a nastava, ukupno 85 časova tokom koje je za polaznike obezbeđena stručna literatura, odvija se dva do tri puta sedmično u prostorijama VIPOS-a. Predavači su mr Momčilo Vasiljević, član Upravnog odbora Beogradske berze, Nenad Mihailović, član Nacionalne komisije za računovodstvo i Svetlana Krstić, računovođa VIPOS-a.