VIPOS Android aplikacija

Sajt Visoke poslovne škole strukovnih studija uveo je novu, korisnu uslugu. Posle berze oglašenih poslova „Infostuda“ i berze oglašenih stanova i soba za izdavanje u Valjevu, na zvaničnoj internet prezentaciji VIPOS-a radi i aplikacija za android mobilne telefone.

Reč je o programu koji sakuplja najnovije informacije i obaveštenja sa sajta VIPOS-a i omogućava svim potencijalnim korisnicima da automatski primaju na svoj android mobilni telefon. Detaljno objašnjenje o načinu instalacije Android aplikacije nalazi se na školskom sajtu, a sve vesti dobijene na ovaj način, korisnici dalje mogu distribuirati putem elektronske pošte ili društevnih mreža na internetu. Android aplikacija audio signalom obaveštava korisnika o svakoj novoj informaciji, postavljenoj tog trenutka na sajt VIPOS-a.
Kao i prethodne, i ova korisna usluga je potpuno besplatna, a njen autor je Dejan Beljić, saradnik u nastavi valjevske državne visoke škole.