Održan turnir u malom fudbalu

U petak 7. decembra 2012 godine, u Aranđelovcu je održan turnir u malom fudbalu za studente visokih škola. Turnir je organizovan od strane studentske organizacije Visoke tehnološke škole Aranđelovac. Igralo se po sistemu dve grupe po tri ekipe, gde su prve dve ekipe prolazile u polufinale.

Fudbalska ekipa Vipos-a, koju su činili studenti sve tri godine, osvojila je treće mesto, plasirajući se iza ekipa Visoke škole tehničkih strukovnih studija Čačak i Visoke medicinske škole Ćuprija. U meču za treće mesto naša škola je igrala protiv Visoke tehnološke škole iz Šapca. Rezultat je u regularnom delu bio 3-3, a  posle boljeg izvođenja penala rezultat je bio 3-2 za našu školu.

Pored pomenutih ekipa učestvovale su i ekipa Visoke tehnološke škole Aranđelovac, kao i maturanti Tehničke škole iz Aranđelovca.

Organizator puta je bilo rukovodstvo škole u saradnji sa predstavnicima studentskog parlamenta.