VIPOS na Sajmu obrazovanja u Lazarevcu

Visoka poslovna škola strukovnih studija učestvovala je na Sajmu obrazovanja “Kad porastem biću“ u Centru za kulturu u Lazarevcu, u organizaciji tamošnjeg Udruženja mladih.
Na drugom lazarevačkom Sajmu obrazovanja, koji je otvorio državni sekretar Ministarstva omladine i sporta Nenad Borovčanin, između ostalih, učestvovali su beogradski Fakultet organizacionih nauka, Prirodno-matematički fakultet, Učiteljski i Fakultet informacionih tehnologija, Tehnički fakultet i Visoka tehnološka škola Čačak, Visoka tehnološka škola Aranđelovac i privatni fakulteti Singidunum i Alfa.

Naša škola, kojoj je ovo bilo drugo učešće na ovom Sajmu obrazovanja, posetiocima je predstavila svoje osnovne i specijalističke strukovne studije, kao i mogućnosti upisa i studiranja na jedinoj državnoj visokoobrazovnoj instituciji u regionu.