Završene prezentacije VIPOS-a

Više od 4.000 podeljenih brošura-informatora i 300 plakata na 135 prezentacija u 43 srednje škole u gradovima zapadne i centralne Srbije, rezultat je prezentacija Visoke poslovne škole strukovnih studija u periodu od početka ove godine do 8. maja.

Tradicionalne VIPOS-ove prezentacije namenjene su srednjoškolcima i deo su kampanje predstavljanja rada i svih studijskih programa jedine državne visokoobrazovne institucije u regionu, uoči junskog upisnog roka.
Za sve buduće brucoše VIPOS svake srede u vremenu od 12 do 14 časova organizuje „Dan otvorenih vrata“, kada se mogu upoznati sa školom, dok je „Dan za roditelje“, namenjen roditeljima zainteresovanih i potencijalnih studenata, četvrtkom od 14 do 16 časova.