Tri medalje osvojene na „Višijadi“

2013., Visijada

Tradicionalni sportski susreti Visokih škola Srbije – „Višijada“, ove godine održana je od 20. do 24. maja u Bečićima. Studentkinje i studenti Visoke poslovne škole strukovnih studija, njih 14 koji su se takmičili u ekipnim i pojedinačnim sportovima predvođeni profesorom Brankom Ćebićem, u konkurenciji devet Visokih škola osvojili su tri medalje.

2013., Visijada

U stonom tenisu za muškarce, naši studenti Marko i Nebojša Ivanović osvojili su drugo i treće mesto, a bronzanu medalju u šahu za muškarce osvojio je Nenad Petrović. Naša fudbalska ekipa stigla je do petog mesta na turniru u tom sportu. U VIPOS bi stigle i medalje iz još jednog ekipnog sporta, s obzirom da su se i ženska i muška ekipa plasirale u polufinale odbojkaškog turnira koji, međutim, nije završen zbog loših vremenskih uslova.

2013., Visijada

Ipak, sa osvojena tri odličja, naša škola je, pored Visoke škole elektrotehnike i računarstva iz Čačka, koja je takođe imala tri medalje, ekipno bila najuspešnija na ovogodišnjoj „Višijadi“ u Bečićima.