Stižu novi studenti!

U toku je prijavljivanje kandidata za upis u prvu godinu studija na Visokoj poslovnoj školi strukovnih studija, a dokumenta i prijavu za polaganje prijemnog ispita moguće je predati danas do 16 časova, kao i sutra (petak 28.6.) i u subotu (29.6.).

Podsećamo, jedina državna visokoobrazovna institucija u regionu u novoj školskoj godini upisuje ukupno 327 studenata, od kojih će školovanje 130 studenata biti finansirano iz budžeta Republike Srbije, dok će 197 biti samofinansirajuće. Akreditovani studijski programi su Poslovna ekonomija sa modulima Marketing i trgovina, Bankarstvo i Osiguranje i Računovodstvo, revizija i porezi, Poslovna informatika i Međunarodna poslovna administracija.

Prijemni ispit je 4. jula, a prijavljeni kandidati polažu test iz dva predmeta po izboru iz osnova ekonomije, poslovne ekonomije, informatike, matematike, engleskog jezika ili opšte informisanosti.