Počeo upis novih studenata

Danas do 17 časova traje upis novih studenata Visoke poslovne škole strukovnih studija na prvu godinu studija školske 2013/2014. godine.

Kandidati, čija su imena objavljena na konačnoj rang listi nakon polaganja prijemnog ispita, na osnovu ukupnog broja ostvarenih poena, upisuju izabrani studijski program sa određenim statusom finansiranja. U slučaju kada kandidati imaju isti broj poena, prednost ima kandidat koji je stekao više poena na prijemnom ispitu.

Podsećamo da se kandidati koji su polagali prijemni ispit na srodnim fakultetima i visokim školama a nisu ih upisali iz nekog razloga, mogu sa potvrdom o položenom prijemnom ispitu upisati na VIPOS 12. i 13. jula, u vremenu od 8 do 15 časova.