Prijem studenata I godine

U Visokoj poslovnoj školi strukovnih studija danas je održan tradicionalni svečani prijem studenata prve godine studija u školskoj 2013/2014. godini. Za više od 200 novih studenata jedine državne visokoobrazovne institucije u regionu, od kojih će školovanje 130 najboljih na prijemnom ispitu biti finansirano iz budžeta Republike Srbije, jesenji blok nastave počinje u ponedeljak 30. septembra.

Na današnjem prijemu za nove studente, mentori studijskih programa su ih upoznali sa kalendarom rada i rasporedom nastave na akreditovanim studijskim programima VIPOS-a, Poslovna ekonomija sa modulima Marketing i trgovina, Bankarstvo i Osiguranje i Računovodstvo, revizija i porezi, Poslovna informatika i Međunarodna poslovna administracija.