Studenti prve godine u poseti Valjevskoj pivari

Studenti svih studijskih programa prve godine studija Visoke poslovne škole strukovnih studija danas su bili u poseti Valjevskoj pivari, nastarijem gradskom industrijskom brendu.

Oni su se u vek i po staroj pivari upoznali sa procesom proizvodnje „Valjevskog piva“, od laboratirije, preko linije punjenja, do završnog etiketiranja. Nakon toga, naši studenti su imali sastanak sa marketinškim timom ove kompanije, čiji su ih članovi upoznali kako se u Valjevskoj pivari koriste marketinški alati i kako se na tržištu plasira najkvalitetnije srpsko pivo, što potvrđuje zlatna medalja za kvalitet na Novosadskom sajmu.

Osnovana 1860. godine, Valjevska pivara je danas u stopostotnom vlasništvu države. “Valjevsko” se priprema od najboljih pivarskih sirovina po recepturi starih pivarskih majstora i tokom svih decenija zadržalo je svoj jedinstven ukus i kvalitet koji pravi ljubitelji zlatnog napitka umeju da cene.