Novi opštinski stipendisti

logo

Među 17 studenata koje stipendira Skupština opštine Osečina, na osnovu nove odluke za školsku 2013/2014. godinu, je i pet studenata Visoke poslovne škole strukovnih studija.
Komisija za dodelu stipendija SO Osečina, naime, donela je odluku da lokalna zajednica stipendira još 17 studenata sa područja ove Opštine, koji ispunjavaju propisane školske i materijalne uslove. Među njima je i pet naših studenata: Ivana Radosavljević iz Lopatnja, koja je treća godina studija, te Ivan Gačić iz Dragijevice, Bojana Polić iz Pecke, Sanja Radosavljević iz Lopatnja i Katarina Popović iz Osečine, koji su studenti druge godine.
Novi opštinski stipendisti Osečine, naši studenti, imaće mesečnu naknadu od 9.500 dinara tokom deset meseci tekuće školske godine.