Sertifikati za jubilarnu grupu računovođa

Završena je obuka polaznika desete, jubilarne Škole računovodstva u Visokoj poslovnoj školi strukovnih studija, nakon čega je 18 polaznika, nakon četvoromesečne strulne obuke, dobilo odgovarajuće sertifikate.

Deseta grupa sertifikovanih VIPOS-ovih računovođa, među kojima ima zaposlenih, bivših i aktuelnih studenata valjevske državne visoke škole na specijalističkim studijama, bila je izuzetno zadovoljna kursom, pa su za predavače i školu, nakon uručenja sertifikata, pripremili specijalnu zahvalnicu. Stečeno znanje u ovoj Školi računovodstva, kako kažu, početni je korak za osnivanje sopstvenih ili rad u postojećim knjigovodstvenim agencijama.

Školu računovodstva VIPOS-a je zaključno sa ovom grupom polaznika u poslednjih pet godina, kada je počela sa radom, prošlo oko 200 naših sugrađana. Sledeća Škola startuje u oktobru ove godine, kada novu grupu polaznika očekuje 90 časova obuke, uz stručnu literaturu koju obezbeđuje VIPOS i predavanja mr Momčila Vasiljevića, člana Upravnog odbora Beogradske berze, Nenada Mihailovića, člana Nacionalne komisije za računovodstvo u Ministarstvu finansija i Svetlane Krstić, šefa računovodstva VIPOS-a.