Još jedna poseta studenata Univerzitetu u Štutgartu

poseta Stutgartu

Saradnja Visoke poslovne škole strukovnih studija i Univerziteta primenjenih studija u Štutgartu, nastavljena je prvom ovogodišnjom studijskom posetom naših studenata ovom uglednom nemačkom Univerzitetu.
Studenti druge godine, koji slušaju predmet engleski jezik 2 napredni, Violeta Davidović, Sandra Tešmanović, Nikola Petrović i Negovan Stefanović, koji su u posetu Univerzitetu otputovali u pratnji profesorke Gorane Đurđević, imali su zajedno sa nemačkim kolegama predavanja iz marketinga na engleskom jeziku.
Njihov petodnevni boravak u Štutgartu upotpunjen je i posetom muzeja „Mercedesa“ i „Poršea“.
Saradnja VIPOS-a i štutgartskog Univerziteta, koja obuhvata studijske i stručne posete, traje od 2002. godine, od kada je više od sto naših studenata i profesora posetilo ovaj Univerzitet i prisustvovalo predavanjima i stručnim radionicama.