Prijemni ispit u prvom konkursnom roku

Prijemni ispit

Kandidati za upis na Visoku poslovnu školu strukovnih studija u prvom konkursnom roku, danas su polagali prijemni ispit. Valjevska državna visoka škola će privremenu rang listu kandidata objaviti već sutra (petak 11. jul), dok će konačna rang lista biti objavljena u ponedeljak 14. jula.
U novoj školskoj godini na VIPOS-u će na prvoj godini osnovnih strukovnih studija biti upisano 297 studenata, od kojih će školovanje njih 130, kao i lane, biti finansirano o trošku budžeta Republike Srbije, dok će 167 novih studenata biti samofinansirajuće.

Prijemni

Kandidati koji su polagali prijemni ispit na drugim srodnim fakultetima i visokim školama mogu se, sa potvrdom o položenom prijemnom ispitu, upisati na VIPOS od 16. do 22. jula. Svi ostali šansu za upis imaće u drugom konkursnom roku, u septembru.

Prijemni ispit VIPOS