Gostujuće predavanje Ljiljane Stanojevic – vlasnika i direktora preduzeća „Stanojević“

Predavanje

U sredu, 25.marta 2015.godine u terminu redovne nastave sa početkom u 8 časova, u slušaonici 15. Ljiljana Stanojević, vlasnica i direktor preduzeća „Stanojević“ održaće predavanje za studente II godine, studijski program, Poslovna ekonomija na temu:
Prepreke i potencijali preduzetništva žena u Srbiji sa posebnim osvrtom na preduzeće „Stanojević“

Predavanje

Predavanje Ljiljana Stanojević

Ljiljana Stanojević, diplomirani inženjer, diplomirala je na Fakultetu organizacionih nauka u Beogradu. Vlasnik je i direktor preduzeća „Stanojević“ iz Valjeva.
Kao uspešna preduzetnica i vlasnica preduzeća „Stanojević“, 2010.godine izabrana je i za ambasadorku ženskog preduzetništva u Srbiji.
Savetnica je predsednika Regionalne privredne komore za žensko preduzetništvo.
Dobitnica je nagrade „Cvet uspeha za ženu zmaja“ za društveno odgovorno poslovanje u 2010.godini, na republičkom nivou.
Takođe, dobila je nagradu za naj-ženu preduzetnicu 2007.godine od strane Regionalne privredne komore Valjevo.
Od 2003. godine pretsednica je planinarskog kluba „Povlen“ iz Valjeva.
Preduzeće „Stanojević“ osnovano je 1991.godine, a njegova osnovna delatnost je proizvodnja i pružanje usluga u oblasti metaloprerade i prometa mašinskih elemenata.