Studenti posetili SPREG

SPREG

Kao i svake godine, studenti Visoke poslovne škole strukovnih studija posetili su SPREG, najveću sajamsku manifestaciju privrede zapadne Srbije, koja se održava u „Omni centru“.

SPREG

Spreg

Studenti treće godine sa svih studijskih programa, njih 70 koji slušaju predmet Marketing usluga, na SPREG-u su prisustvovali stručnom predavanju dr Slobodana Ilića, predavača VIPOS-a, nakon čega su posetili štandove izlagača.
SPREG traje do petka, a na ovom sajmu, aa namerom da maksimalno promiviše domaću proizvodnju, predstavlja se 215 izlagača iz 40 gradova Srbije i Republike Srpske, od kojih se čak 80 odsto njih bavi najrazličitijim proizvodnim delatnostima. Posebnu halu, pod sloganom “Najbolje je domaće!”, imaju kompanije i preduzetnici okupljeni oko Domaćeg trgovačkog lanca DTL.