Novo predavanje za učenike Ekonomske škole

Predavanje

Uspešna saradnja srednje Ekonomske i Visoke poslovne škole strukovnih studija nastavljena je danas u prostorijama VIPOS-a novim stručnim predavanjem za đake ove valjevske srednje škole.
Profesorka Valentina Pavlović je za učenike četvrtog razreda, smera Poslovni administrator, pripremila predavanje na temu „Upotreba obrazovnih platformi u cilju unapređenja korporativnog znanja“, čiji je sadržaj upoznavanje sa okruženjem platforme MOODLE.

Predavanje

Tokom praktičnih vežbi na ovom predavanju, jedna grupa učenika Ekonomske bila je zadužena za sastavljanje obaveštenja, a druga za postavljanje sadržaja za zaposlene u „firmi“. Uz to, kao zadatak su imali izradu on-line testova za zaposlene, tako što su bili podeljeni u dva grupe, od kojih je jedna postavljala testove kojima se proverava znanje zaposlenih u „firmi“, a druga grupa da ih rešava.
Pre ovog predavanja, za učenike Ekonomske škole naši predavači su pripremili i realizovali zanimljive radionice iz oblasti Poslovne komunikacije, Međunarodnog marketinga i Računovodstva.