Sertifikati iz oblasti javnih nabavki za studente VIPOS-a

Sertifiakt

Studenti koji su u decembru prisustvovali predavanju “Javne nabavke na projektima Evropske banke za obnovu i razvoj”, koje je održao naš gost Veljko Sikirica, stručnjaka EBRD iz Londona, danas su dobili sertifikate koji se odnose na tu oblast.

Sertifikat

Predavanju Veljka Sikirice u decembru o javnim nabavkama, prisustvovali su student druge i treće godine osnovnih, kao i student specijalističkih studija. Jedan broj studenata, njih 15, polagao je i odgovarajući test, tako da su njima uručeni sertifikati o položenom testu iz te oblasti, dok je ostalih 45 studenata dobilo sertifikat o odslušanom seminaru uglednog gosta iz EBRD iz Londona.

Sertifikat

Kao i uvek, tako i ovim sertifikatima, Visoka poslovna škola strukovnih studija, imajući u vidu zahteve poslodavaca za stručnim kadrovima, svojim studentima omogućava sticanje sertifikata iz različitih oblasti, kako bi nakon završetka studija lakše došli do posla.