Gostujuće predavanje Marije Pantelić-menadžera ljudskih resursa iz porodične kompanije „Bosis“ Valjevo

U petak, 8.05.2015.godine u terminu redovne nastave sa početkom u 9 časova u slušaonici 15, Marija Pantelić, menadžer ljudskih resursa iz porodične kompanije „Bosis“ Valjevo, održala je predavanje za studente druge i treće godine studijskih programa Poslovna ekonomija i Poslovna informatika na temu: Preduzetništvo iz drugog ugla.

Bosis

Bosis Valjevo

Marija Pantelić završila je MBA sa prosekom 9,5., na osnovnim studijama studijski program- Izvršno upravljanje. Usavršava se u oblasti HRM i menadžmenta u zemlji i inostranstvu. HRM je učila od engleskih i kanadskih stručnjaka. Trenutno završava UK program CHRM prestižnog CIPD-Charter Institute Personnel Development kojim će dobiti zvanje Associate.
Od male radionice sito-štampe, današnji „Bosis“je, za više od tri decenije koliko postoji, izrastao u jednog od najvećih proizvođača štampane i kaširane kartonske ambalaže na Balkanu. Proizvodi najvećih svetskih i domaćih brendova upakovani su u kutije ove valjevske štamparije.
Proizvodi inovativnu ambalažu za više od 2.000 klijenata: za prehrambenu, konditorsku, mašinsku, elektro industriju, auto industriju, industriju začina i dodataka ishrani, pića, kafe, čaja, obuće, igračaka, hemijsku i sve ostale grane industrije u kojima se koristi ovaj tip ambalaže. „Bosis“ proizvodi ambalažu za najveće svetske brendove kompanija kao što su: Nestle, CocaCola, Bosh, Modital, Dr.Oetker, MannHummel, Henkel, Haineken i domaće. Avala, Polimark, Carnex, Neoplanta, Drogakolinska, Štark, Bambi, Pionir i dr.
 „Bosis family“ od 1982.god. vodi računa da sve bude DOBRO UPAKOVANO, nudeći BOSIS servis koji čini:
•    Logistika
•    Proizvodnja Bosis ambalaže- štampane kartonske i kaširane ambalaže i displeja
•    Savetovanje o obliku, vrsti ambalaže, materijalima i tehnologiji izrade
•    Izrada funkcionalnih rešenja za ambalažu, maketa i uzoraka
•    Upravljanje lagerom po vašem zahtevu
•    Bar kod označavanja gotovih proizvoda po GS1 standardu
•    Isporuka just-in time, odnosno isporuka „danas za danas“
•    On-line pristup našem informacionom sistemu.
•    Transport BOSISOVIM kamionima.