Radionica „PDV za komercijaliste“

„PDV za komercijaliste“, bio je naziv nove, stručne radionice organizovane u prostorijama VIPOS-a za učenike Ekonomske škole, u sklopu saradnje između te srednje i Visoke poslovne škole strukovnih studija.
Naši predavači dr Momčilo Vasiljević i Nenad Mihailović su za učenike četvrtog razreda, smera komercijalni tehničar, pripremili teorijsko predavanje, a potom i praktičan deo o ovoj temi, koji je imao i takmičarski karakter, a najbolje ekipe mladih komercijalista, nakon uspešno sprovedenih zadataka, nagrađene su promotivnim materijalom VIPOS-a.

Radionica

Za učenike Ekonomske škole tokom tekuće školske godine naši predavači su prethodno pripremili i realizovali i zanimljive radionice iz oblasti Poslovne komunikacije, Međunarodnog marketinga i Računovodstva.