Aprilska blok – nastava za Ekonomsku školu

Saradnja Visoke poslovne škole strukovnih studija i srednje Ekonomske škole Valjevo u realizaciji blok-nastave za učenike ove škole, nastavlja se i tokom ovog meseca.

Prva stručna radionica na temu „Globalni rezervacioni sistemi“ zakazana je za sutra, utorak 12. aprila od 11.30 časova, a tu blok nastavu za učenike četvrtog razreda Ekonomske škole, smera turistički tehničar, realizovaće naši predavači Valentina Pavlović, Dejan Beljić i Branko Ćebić.

Sledeću blok-nastavu za maturante Ekonomske škole VIPOS organizuje u petak 15. aprila od 11.40 časova, kada će ugostiteljskim tehničarima dr Biljana Rabasović i Ivana Mijailović držati predavanje na temu „Korišćenje Servqual metoda za istraživanje kvaliteta usluga u ugostiteljstvu“.