Studenti na prezentaciji programa stipendija

Grupa studenata Visoke poslovne škole strukovnih studija u pratnji profesorke Gorane Đurđević prisustvovala je prezentacijama stipendija u okviru “Erasmus Plus” programa i stipendija koje obezbeđuje Vlade Francuske na Geografskom fakultetu Univerziteta u Beogradu.

Programe mobilnosti i stipendije prezentovali su predstavnici Francuskog instituta u Srbiji, “Tempus Erasmus Plus” kancelarije u Srbiji i Kancelarije za međunarodnu saradnju Univerziteta u Beogradu.

prezentacija_erasmus1

Studenti VIPOS-a su se informisali o mogućnostima boravka i studiranja na nekoj od visokoškolskih instituticija iz programskih zemalja, kao što su države EU, Norveška, Lihtenštajn, Makedonija i Turska, u okviru studentske razmene na svim nivoima studija.

“Erasmus Plus” i CEEPUS programi takođe omogućavaju i razmenu nastavnog i administrativnog osoblja sa svrhom učestvovanja u nastavi, realizacije predavačkih aktivnosti ili profesionalnog usavršavanja.

Detaljnije informacije o ovim projektima mogu se dobiti na internet adresi http://erasmusplus.rs/category/obrazovanje/