Preduzetnička radionica: „Preduzetništvo, ali stvarno“ – praktični vodič kroz preduzetništvo

U sklopu uspešne saradnje između preduzeća „Bosis“ i „Visoke poslovne škole strukovnih studija“, u prostorijama VIPOS-a, 7.03.2016.god. za studente koji slušaju predmet Preduzetništvo, održana je preduzetnička radionica na temu: „Preduzetništvo, ali stvarno“ – praktični vodič kroz preduzetništvo 1.

preduzetnistvo_radionica1

preduzetnistvo_radionica2

Tokom radionice studenti su imali priliku da nauče kako u realnosti izgleda započeti, održati i razvijati sopstveni biznis. Takođe imali su mogućnost da osmisle konkretne izvore i biznis ideje i priliku da izrade jednostavan biznis plan za odabranu biznis ideju, kao i da prepoznaju svoju ulogu u timu.

Gostujući predavač bila je Marija Pantelić, MBA, AssocCIPD, Menadžer ljudskih resursa u “Bosis“-u.