Predavanje na temu „Da li je marketing neophodan?“

Predavanje na temu „Da li je marketing neophodan?“ za studente PEK I, MIT II i MIT III održao je  dr Vladimir Krivošejev, direktor jedne od najuspešnijih muzejskih ustanova u Srbiji, Narodnog muzeja u Valjevu. Praveći paralelu neophodnosti marketinških znanja sa osnovnim matematičkim znanjima, osnovama pismenosti i informatičke pismenosti, predavač je na slikovit i podacima potkrepljen način studentim predočio dokaze da primena ili izostanak marketinga, često pravi razliku između uspešnih i neuspešnih. Na studiji slučaja Valjevskog muzeja koji je dva puta proglašen za muzej godine, a ove godine bio i u izboru za Evropski muzej godine, prikazao je kako dobri marketinški alati mogu učiniti uspešnom  jednu ustanovu kulture.

krivosejev krivosejev1 krivosejev2