Brucoši VIPOS-a predstavili „Moj kraj“

Drugu godinu za redom u Visokoj poslovnoj školi strukovnih studija održana je manifestacija „Moj kraj“, posvećena brucošima valjevske državne visoke škole.

Ukupno 13 prezentacija održano je za zainteresovane studente, a studenti VIPOS-a koji nisu iz Valjeva, između ostalih, predstavili su svoja rodna mesta Lajkovac, Koceljevu, Ljig, Mionicu ili Vlasenicu iz Republike Srpske, kao i ostale opštine Kolubarskog okruga. S druge strane, njihovi domaćini, studenti iz Valjeva, svojim petominutnim prezentacijama predstavili su im pojedine delove našeg grada, gde su rođeni ili gde žive.

Manifestacijom “Moj kraj” jedina državna visokoobrazovna institucija u regionu tradicionalno obeležava kraj kalendarske godine i prvog semestra predavanja i vežbi. Fotografije možete pogledati u galeriji.