VIPOS na čačanskom Sajmu obrazovanja

Visoka poslovna škola strukovnih studija predstavila se na tradicionalnom Sajmu obrazovanja „Indeks 2017“ u Čačku, koji organizuje Turistička organizacija tog grada.

VIPOS-u je ovo bilo drugo učešće na tom Sajmu obrazovanja, a pored profesorke Ivane Mijailović, učestvovali su studenti treće godine studijskog programa Marketing Jovana Simić i Đorđe Marković, koji su posetiocima štanda naše škole prezentovali sve studijske programe osnovnih i specijalističkih strukovnih studija, mogućnosti studija na daljinu, kao i ostale obrazovne aktivnosti škole.

Na čačanskom Sajmu obrazovanja, pored VIPOS-a, učestvovalo je više od 30, u najvećem broju državnih fakulteta i visokoškolskih institucija iz cele Srbije.