Studenti na Sajmu turizma

I  ove godine studenti treće godine posetili su najznačajniju turističku manifestaciju u regionu, 39. Sajam turizma u Beogradu.

Kao i svake godine, Sajam je okupio najznačajnije turističke agencije, saveze i organizacije, hotele, turističke centre, vazduhoplovne kompanije i međunarodne turoperatore sa svih kontinenata, koji su predstavili ponudu za predstojeću sezonu.

Studenti su se na najbolji način upoznali sa sajamskim nastupom, jer su sajmovi turizma izuzetno reprezentativni u izlagačkom i organizacionom smislu,  u pogledu multimedijalnog i interaktivnog nastupa, prezentacija i degustacija.  Posebno zapažen bio je nastup TO Crne Gore, zemlje partnera ovogodišnjeg Sajma.

Pored Sajma turizma, student su posetili još tri prateća sajma: Sajam suvenira, Sajam vina – Beowine i HOREC-a, sajam ugostiteljske opreme. Fotografije možete pogledati u galeriji.