VIPOS se predstavlja na Sajmu privrede SPREG

Visoka poslovna škola strukovnih studija predstavlja se na ovogodišnjem, jubilarnom 15-om SPREG-u Sajmu privrede zapadne Srbije, a štand VIPOS-a nalazi se na samom ulazu u “Omni centar” u čijim salama se održava Sajam.

Predavači, studenti i zaposleni VIPOS-a će na SPREG-u, koji je danas svečano otvoren i traje do subote 31. Marta, predstaviti studijske programe i uslove studiranja na jedinoj državnoj visokoj obrazovnoj instituciji u region. Poseban naglasak biće na prezentaciji novoakreditovanog modula studijskog programa Poslovna ekonomija – Agroekonomija i ruralni razvoj, s obzirom da se štand VIPOS-a nalazi neposrednu uz halu Sajma u kojoj su zastupljene firme okupljene oko Domaćeg trgovačkog lanca DTL.

Na ovogodišnjem SPREG-u, inače, predstavlja se rekordnih 212 izlagača iz 71 opštine i grada Srbije, na oko 5.000 kvadratnih metara sajamskog prostora. Radno vreme Sajma je danas i sutra od 10 do 19 časova, a u subotu od 10 do 16 sati.