Sandra Tomić izlagala umetničke fotografije u Klubu poslanika

Lepo priznanje stiže za našu Sandru Tomić, studentkinju prve godine na studijskom program Poslovna ekonomija, koja je prošle sedmice imala prvu samostalnu izložbu umetničke fotografije, kojom se amaterski bavi od svojih srednjoškolskih dana.

Naime, 12. decembra u beogradskom Klubu poslanika na Dedinju, bilo je izloženo Sandrinih 36 fotografija – portreta, pejzaža, mikro i makro prikaza. Povod je bila desetogodišnjica osnivanja Centra za porodični smeštaj i usvojenje Beograd, državne institucije koja se bavi praćenjem i pružanjem podrške deci i mladima na smeštaju u hraniteljskim porodicama.

Postavka izložbe je nakon svečanosti premeštena u Republički zavod za socijalnu zaštitu u Beogradu, Terazije 34, gde se može pogledati.