VIPOS na valjevskom Sajmu knjiga i obrazovanja

Visoka poslovna škola strukovnih studija Valjevo predstavlja se na trećem po redu DOCTRINA FAIR-u, valjevskom Sajmu knjiga i obrazovanja koji organizuje Udruženje građana Open Minded.

DOCTRINA FAIR održava se u holu Centra za kulturu do 10. maja, a valjevska državna škola ekonomije i informatike predstavila je na svom štandu studijske programe osnovnih i master strukovnih studija, kao i kompletnu izdavačku delatnost, udžbenike i stručnu literature škole.

Inače, tokom Sajma knjiga i obrazovanja, posetioce očekuju promocije knjiga savremenih autora, interaktivne panel diskusije posvećene dvadesetogodišnjici od NATO bombardovanja i 30 godina od pada Berlinskog zida, zatim interesantna predavnja, projekcije filmova, pozorišna predstava, koncert, izložba stripa, kviz znanja…