Kolektivni godišnji odmor

Zbog korišćenja kolektivnog godišnjeg odmora Škola neće raditi počev od 15.07.2019. godine (ponedeljak) zaključno sa 16.08.2019. godine (petak).
Prvi radni dan je 19.08.2019. godine (ponedeljak).
Radi nesmetanog odvijanja poslova iz registrovane delatnosti, ustanova obezbeđuje minimum procesa rada na sledeći način:
 1. ovlašćeni zaposleni koji će primati i podizati poštu u označenom periodu, je Nenad Vićić;
2. studenti, kandidati za upis na studije i sva ostala fizička i pravna lica kojima su potrebne određene informacije, iste mogu blagovremeno dobiti tako što će se obratiti Školi i postaviti pitanje u pisanoj formi, a dopis uputiti na sledeće e-mail adrese:
– dragana.vujanic@vipos.edu.rs (Studentska služba)

– svetlana.krstic@vipos.edu.rs   (Služba računovodstva)

– branka.petkovic@vipos.edu.rs (sekretar)

– gordana.ciric@vipos.edu.rs (poslovni sekretar)

– leila.mirkovic@vipos.edu.rs (Studentska služba)

1. Zahtevi za izdavanje potvrda, uverenja i sl. dostavljaju se na e-mail adrese iz tačke 2. ovog Obaveštenja, a isprave se podnosiocima zahteva izdaju u skladu sa rokovima propisanim Zakonom o opštem upravnom postupku i opštim normativnim aktima Škole.

Sekretarijat