Održana manifestacija “Moj kraj…”

Tradicionalna studentska manifestacija „Moj kraj…“ po peti put za redom organizovana je u amfiteatru Visoke poslovne škole strukovnih studija.

Studenti prve godine osnovnih studija kroz prezentacije predstavili su mesta iz kojih su došli da studiraju na VIPOS-u -od svih opština Kolubarskog okruga, do Šapca, Zvornika, Požege, Ljubovije i Zvornika, a njihove kolege iz Valjeva, predstavili su zanmenitosti i delove Valjeva, od centra grada, preko valjevskih planina do zaštićenog dobra reke i klisure Gradca.

Cilj manifestacije “Moj kraj…” je da brucoši iz drugih gradova na ovaj način saznaju što više o gradu u kome će provesti najlepše studentske dane, a Valjevci saznaju nešto više o mestima iz kojih su došle njihove kolege.

Tokom ovogodišnje manifestacije taj cilj je potpuno ispunjen, a naši studenti iz gradova van Valjeva bili su posebno zainteresovani za prezentacije, naročito za reku Gradac, tako da je ideja da na proleće za njih bude organizovan jednodnevni izlet u ovaj biser prirode.